راهنمای خرید


ثبت سفارش

برای پیدا کردن محصول مورد نظر خود میتوانید در منوها جستجو کرده و یا از فیلترهای جستجو کمک بگیرید. بعد از انتخاب محصول دلخواه خود حتما به تاریخ تحویل دقت کنید. بعضی از کالاها در انبار موجود بوده و لیبل تحویل فوری دارند. قیمت و وزن این محصولات به طور دقیق مشخص می باشد وپس از ثبت سفارش ارسال آنها سریع و زیر 24 ساعت انجام میشود. کالاهایی که موجود نیست با لیبل تحویل 3 تا 7 روزه مشخص شده اند. این محصولات در انبار موجود نبوده و باید ساخته شوند، لذا از سه تا هفت روز کاری زمان میبرد تا پروسه ساختش انجام شده و آماده ارسال شوند. درصورت ثبت سفارش از محصول سفارشی ابتدا مبلغ بیعانه معادل 15 درصد مبلغ کل توسط کاربر پرداخت میگردد و سفارش به کارگاه ارسال می شود. پس از تکمیل ساخت و مشخص شدن وزن دقیق محصول، فاکتور نهایی صادرمیگردد. در این هنگام از طریق پیامک به کاربر اطلاع داده میشود تا نسبت به پرداخت بقیه مبلغ اقدام کند. بعد از تسویه مابقی مبلغ توسط کاربر تحویل کالا مانند پروسه تحویل فوری خواهد بود.

شیوه پرداخت

پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی در سایت انجام می‌شود. برای مشتریان تهران و کرج پرداخت درب منزل با کارتخوان نیز فراهم است.

نحوه ارسال و زمان تحویل

سفارشهایی که برای تهران و کرج ارسال می شود توسط پیک گلدیس انجام می شود ، همچنین سفارشهای شهرستان نیز توسط پست ویژه یا پست پیشتاز ارسال می گردد.

زمان ارسال برای کالای موجود: سفارشی که قبل از ساعت 14 ثبت شود همان روز (روز کاری) ارسال شده و سفارشی که بعد از ساعت 14 ثبت شود فردای آنروز (روز کاری) ارسال می گردد. واحد مرسولات قبل از ارسال حتما با شما تماس گرفته و زمان ارسال را با شما هماهنگ میکند.

زمان ارسال برای کالای سفارشی: زمان ساخت کالای سفارشی 3 الی 7 روز کاری است. پس از آماده شدن محصول از طریق پیامک به مشتری اطلاع رسانی می شود تا نسبت به آماده شدن سفارش و مبلغ باقیمانده آن مطلع گردد. بعد از تسویه مبلغ باقیمانده با هماهنگی مشتری سفارش ارسال می گردد. اگر در مورد زمان دقیق تکمیل ساخت محصول مورد نظرتان سوال یا ابهامی داشتید با شماره پشتیبانی سایت 09121023589 تماس حاصل فرمایید.

گلدیس همراه شما در خرید و سرمایه‌گذاری طلا

گلدیس ارائه دهنده بهترین قیمت خرید و فروش طلا در ایران