برند دیوید یورمن (David Yurman)

برند دیوید یورمن (David Yurman)
1400/2/5 13:9:57

دیوید یورمن در سال 1980 با کمک و همراهی همسرش سیبل برای اولین بار برند خود را با نام خانوادگی‌شان معرفی کردند که حالا با گذشت بیش از 40 سال همچنان به عنوان یکی از برندهای لوکس و لاکچری در صنعت مد و فشن مطرح است. اولین شعبه و در واقع شعبه اصلی برند دیوید یورمن در شهر نیویورک قرار دارد که از زمان تأسیس آن تاکنون بیش از 30 شعبه دیگر در آمریکای شمالی و سایر نقاط جهان به آن اضافه شده است

اگر از طرفداران بنگل های خاص و متفاوت باشید حتما از بنگل های زیبای گالری گلدیس دیدن کرده اید. بنگل های موجود در گاری گلدیس غالبا از برند معروف دیوید یور من است که در این نوشته از گلدیس میخواهیم در رابطه با شناخت این برند جهانی گفت و گو کنیم.
دیوید یورمن (David Yurman) در سال 1980 با کمک و همراهی همسرش سیبل برای اولین بار برند خود را با نام خانوادگی‌شان معرفی کردند که حالا با گذشت بیش از 40 سال همچنان به عنوان یکی از برندهای لوکس و لاکچری در صنعت مد و فشن مطرح است. اولین شعبه و در واقع شعبه اصلی برند دیوید یورمن در شهر نیویورک قرار دارد که از زمان تأسیس آن تاکنون بیش از 30 شعبه دیگر در آمریکای شمالی و سایر نقاط جهان به آن اضافه شده است.
بیو گرافی دیوید یورمن

دیوید یورمن در سال ۱۹۴۲ در نیویورک متولد شد. او در نوجوانی متوجه شد علاقه زیادی به هنر و مجسمه‌سازی دارد، این علاقه اولین زمینه‌ساز ورود او به صنعت طلا و جواهر بود!
دیوید یورمن با ورود به صحنه هنر و مجسمه‌سازی و به دنبال رشد بیشتر در این حرفه تصمیم گرفت در رشته جوشکاری مشغول به یادگیری شود. یادگیری این حرفه برای دنبال کردن هنر مجسمه‌سازی لازم بود از همین رو دیوید این مهارت را زیر نظر مجسمه‌ساز معروفی به نام ارنستو گونزالس آموخت. در این مدت، یورمن یاد گرفت که چگونه اشکال 3 بعدی را با میله‌های فلزی مذاب ایجاد کند، این روش همان چیزی بود که از آن به عنوان طراحی در فضا یاد می‌شود.
یورمن همچنان که در حوزه مجسمه‌سازی مشغول بود در سال 1969 با نقاشی روبرو شد که زندگی‌اش را متحول کرد. سیبل همسر دیوید یورمن همان نقاشی بود که با ورود به زندگی دیوید و شناخت مهارت‌ها و علاقه‌مندی‌های او به دنیای هنر و شوقش در خلق ایده‌های نو اولین جرقه‌های تولید برند جواهر دیوید یورمن را در ذهن او روشن کرد.
برای اولین بار این درخواست‌های مکرر سیبل بود که دیوید را وادار به خلق اولین اثر هنری خود در این حوزه زد. زمانی که سیبل برای حضور در یک گالری هنری نیازمند زیورآلات خاصی یورمن یک گردنبند مفرغی ساخته شده از مجسمه‌های پیچیده و به هم پیوسته را ساخت که دانته نام داشت. سیبل این گردنبند را با کمال میل برای حضور در گالری هنری به گردن انداخت و صاحب گالری شیفته دانته شد، او حاضر بود برای تولید مجدد این طرح خاص هزینه‌ زیادی پرداخت کند. درست اینجا بود که دیوید یورمن و سیبل مطمئن شدند که می‌توانند با زمینه‌های هنری و مجسمه‌سازی خود جواهرات استثنایی را تولید کنند.

شکل گیری برند دیوید یورمن

درست یک سال پس از ازدواج این دو هنرمند در سال 1980 راه‌اندازی شد، به دنبال راه‌اندازی این برند یورمن و همسرش سیبل تصمیم گرفتند در این مسیر دست به طراحی و تولید جواهراتی بزنند که به نوعی یک اثر هنری تلقی شوند! از آنجایی که نگاه این زوج به طراحی زیورآلات بسیار خاص و متفاوت بود طولی نکشید تا نام برند دیوید یورمن به گوش تمام علاقه‌مندان صنعت طلا و جواهرسازی برسد. این برند محبوب و پرطرفدار خیلی زودتر از حد انتظار مشهور شد به طوری که در سال 1997 آن‌ها اولین و تنها طراح اصلی جواهرات بودند که الماس را در جواهرات نقره استرلینگ قرار دادند!
در حال حاضر این شرکت خانوادگی با بیش از 40 سال سابقه فعالیت همچنان با همان درخشش سال‌های ابتدایی فعالیتش مشغول طراحی و ساخت قطعات خاص و متفاوت هنری است که می‌تواند کامل کننده استایل و تیپ شخصی شما باشد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید یورمن در مورد ارائه طرح‌های جدید چه می‌گوید، زمانی که از او سؤال شد چطور طرح‌های جدید را تائید و به مرحله اجرا می‌رسانید او پاسخ داد همیشه هنگام طراحی قطعات جدید از خود می‌پرسد که آیا همان طرحی است که سیبل می‌پوشد؟ آیا این موردپسند اوست؟
در حال حاضر سیبل مدیر ارشد برند و پسر آن‌ها ایوان مدیر جواهرات و ساعت‌های مردانه است.

در حال حاضر شما میتوانید انواع جذابی از انگشتر ، دستبند و بنگل های دیوید یورمن را در گلدیس مشاهده کنید

گلدیس همراه شما در خرید و سرمایه‌گذاری طلا

گلدیس ارائه دهنده بهترین قیمت خرید و فروش طلا در ایران