خدمات مشتریان


روند مرجوعی و استرداد وجه

تمامی محصولات شامل گارانتی ۱ روز استرداد و ۳ روز تعویض از زمان تحویل کالا می باشد.

برای بازگرداندن یا تعویض کالا، قبل از هر اقدامی با پشتیبانی سایت (09121023589) هماهنگ بفرمایید. بعد از هماهنگی با پشتیبان فروش آنلاین، کالای مرجوعی را به یکی از شعب ما ارسال کرده یا حضوری تحویل دهید. هزینه ارسال کالای مرجوعی بر عهده مشتری بوده مگر اینکه کالای دریافتی ایراد فیزیکی یا فنی داشته و به تصویب کارشناسان ما برسد. در هنگام تعویض یا استرداد کالا ارایه فاکتور الزامی است.

مشتریان عزیز که از شهرستان خرید کرده اند برای ارجاع کالا با پشتیبانی سایت تماس گرفته و بعد از انجام هماهنگی های لازم محصول را به ادرس ما پست کنند.

مقوله بازگشت هزینه بعد از مرجوعی کالا از موضوعاتی است که برای مشتریان اهمیتی جدی دارد و از سویی زمان بازگشت مبلغ واریزی از اهمیت بالا تری برخوردار است. به همین دلیل مدیران مجموعه گلدیس در این راستا تاکید موکد دارند که هزینه پرداختی مشتری حداکثر طی 24 ساعت بعد از لغو سفارش به حساب مشتری بازگردانده شود. این امر به صورت عودت وجه به کیف پول مشتری در سایت و یا انتقال وجه به صورت الکترونیک و بانکی انجام میشود .

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

ما در گلدیس همواره آماده پاسخگویی هستیم. شما می‌توانید جهت تعویض، تعمیر و یا عودت کالای خود از طریق شماره تماس 09121023589 با ما در ارتباط باشید. همچنین جهت ارسال پیشنهادات و نقطه نظرات خود از راه‌های ارتباطی زیر استفاده نمایید.

گلدیس همراه شما در خرید و سرمایه‌گذاری طلا

گلدیس ارائه دهنده بهترین قیمت خرید و فروش طلا در ایران