تاریخچه برند کارتیه

تاریخچه برند کارتیه
1400/1/22 10:43:50

کارتیه شرکت طراحی، تولید، توزیع و فروش جواهرات و ساعت است که دفتر مرکزی آن در شهر پاریس قرار دارد. شرکت کارتیه در سال ۱۸۴۷ توسط لویی فرانکویس کارتیه تأسیس شدو تا سال ۱۹۶۴ تحت کنترل خانواده کارتیه باقی ماند. تا اینکه توسط شرکت سوئیسی ریشمون خریداری شد و در حال حاضر یک شرکت تابعه متعلق به شرکت ریشمون است

طلا و جواهرات یکی از گزینه های حذف نشدنی از زندگی همه علل خصوص خانم هاست، هرچقدر هم به این زرد زیبا علاقه نداشته باشید باز هم امکان ندارد احساسی خوش به یکی از طراحی های دنیای طلا نداشته باشید.
گالری گلدیس با برگزاری جشنواره گلدچین این امکان رو برای همه ی دوست داران طلا فراهم کرد که طلای مورد نظر خود را با بهترین قیمت خریداری کنند و از آنجا که مدل های کارتیه یکی از اصلی ترین کالا در جشنواره گلدچین بود ویدیو و مطالب زیادی در رابطه با این برند جهانی آماده شد که از طریق کلیک بر متن زیر میتوانید مشاهده کنید.


مشاهده ویدیو های مربوط به جشنواره گلدچین گلدیس گالری در سال 99
مشاهده محصولات جشنواره گلدچین گالری گلدیس در سال 99

گلدیس این افتخار را داراست که یکی از بزرگترین عرضه کننده مدل های کارتیه باشد.
در این مطلب با توضیحات تکمیل تر از داستان برند جهانی کارتیه از سرآغاز تا به امروز در خدمتتون هستیم.
چرا که کارتیه همیشه الهام بخش برای افراد فعال در زمینه طلا و جواهرات بوده.

کارتیه (cartier)

شرکت طراحی، تولید، توزیع و فروش جواهرات و ساعت است که دفتر مرکزی آن در شهر پاریس قرار دارد.
شرکت کارتیه در سال ۱۸۴۷ توسط لویی فرانکویس کارتیه تأسیس شدو تا سال ۱۹۶۴ تحت کنترل خانواده کارتیه باقی ماند. تا اینکه توسط شرکت سوئیسی ریشمون خریداری شد و در حال حاضر یک شرکت تابعه متعلق به شرکت ریشمون است.
برند کارتیه موفق به دریافت لقب جواهر پادشاهان از سوی یکی از پرنس‌های والس شده است. این برند برای اولین بار در سال ۱۹۰۴ امتیاز ساخت جواهرات سلطنتی انگلیس را از پادشاه اداوارد ششم دریافت کرد.
در سال ۱۸۷۴ آلفرد، پسر لویی مسئولیت اداره کارگاه کارتیه را بر عهده گرفت. این پسران آلفرد (لویس – پایرر – جاکوس) بودند که برند کارتیه را به یک برند جهانی تبدیل کردند.
اولین طراحی ساعت در برند کارتیه برای یکی از خلبانان پیش کسوت که دوست لویی بود صورت گرفت زیرا ساعت های جیبی حین پرواز کارایی خوبی نداشتند و غیر قابل اعتماد بودند، بدین ترتیب نخستین ساعت برند کارتیه طراحی و تولید شد.
سال ۱۹۳۳ یکی از طلایی ترین دوران کارتیه بود که توانست به دستاورد‌ها بزرگی در صنعت جواهر سازی دست پیدا کند. پس از مرگ پبره کارتیه در سال ۱۹۴۶ کلیه نمایندگی‌های آمریکا کارتیه به فروش رسید.
در سال ۱۹۶۴ برند کارتیه در پاریس توسط شرکت سوئیسی ریشمون (Richemont) خریداری شد. کارتیه لندن و کارتیه نیویورک در سال ۱۹۷۴ و ۱۹۷۶ مجددا خریداری شده و کارتیه مونته تاسیس گردید. کارتیه مونته هم اکنون یکی از بزرگترین برند‌ها در تولید و طراحی جواهرات می‌باشد که بیش از ۲۰۰ شعبه در سراسر دنیا دارد.
از محبوب ترین مدل های برند کارتیه در ایران میتوان از دستبند کارتیه، گردنبند کارتیه ، انگشتر کارتیه ، گوشواره کارتیه و پس از این زنجیر های بهم پیوسته زیبا از دستبند عشق کارتیه که این طراحی مانند سایر جواهرات کارتیه داستانی کامل در دل دارد یاد کرد.

امروزه کارتیه یکی از صد برند با ارزش دنیاست و به یکی از معتبرترین برندها در صنعت طلا و جواهرات و ساعت های لوکس بدل شده است.
برای مشاهده محصولات کارتیه در گلدیس کلیک کنید.

گلدیس همراه شما در خرید و سرمایه‌گذاری طلا

گلدیس ارائه دهنده بهترین قیمت خرید و فروش طلا در ایران