انتخاب زیورآلات طلا بر اساس رنگ پوست

انتخاب زیورآلات طلا بر اساس رنگ پوست
1400/6/14 15:34:8

استفاده از زیورآلات نقش بزرگی در جذابیت استایل شما دارد اما بی توجهی به برخی نکاتف زیبایی بهترین طلا و جواهرات را تحت تاثیر قرار میدهد و باعث عدم در خشش شما میشود.

در این نوشته از گالری طلای گلدیس قصد داریم آموزش انتخاب طلایی منتاسب یا رنگ پوست را ارائه دهیم.
به طور کلی تناژ پوست به سه دسته سرد و گرم و خنثی تقسیم میشود.
برای تشخیص تناژ پوست راه های متفاوتی وجود دارد که روش پیشنهادی گلدیس به شما یکی از ساده ترین آنهاست:
در نور طبیعی خورشید به رنگ رگ های مچ دستتان نگاه کنید اگر رنگ رگ دست شما سبز دیده میشود تناژ پوست شما در طیف گرم قرار دارد و به سمت رنگ زرد است و طلای زرد با پوست شما سازگار تر است و زیبایی بیشتری به شما می بخشد.
و اگر رگ های دستتان به رنگ آبی و یا بنفش نزدیک است. رنگ پوست شما در طیف سرد است در نتیجه طلای سفید بیشتر با پوست شما هماهنگ است.
اگر موفق به تشخیص رنگ پوست خود نشدید تناژ پوست شما خنثی است و هم طلای زرد به شما می آید و هم طلای سفید.
پیشنهاد گالری طلای گلدیس برای افرادی با تناژ پوست گرم اگر پوست بدن شما دارای تن گرم است به سراغ رنگ هایی مانند زرد، طلایی، قرمز و صورتی بروید . سنگ های تزیینی و جواهرات زرد (طلایی)، نارنجی و سبز مناسب افراد دارای رنگ پوست گرم هستند. سنگ های زینتی زرد، شامل یاقوت زرد، کوآرتز زرد معروف به سنگ لیمو، و زیرکن هستند.
جواهرات رنگ طلایی بهترین نوع جواهرات برای شما هستند البته الماس هم که سفید است نیز مناسب تان می باشد.کوارتز، اوپال یا چشم گربه، یشم و زبرجد از سنگ های قیمتی مناسب پوست گرم می باشند.
جواهرات متناسب برای افراد با طیف سرد.
رنگ های سرد در طیف رنگی آبی، سبز و نقره ای هستند و کاملاً عکس رنگ های گرم می باشند و جواهراتی که در این طیف از رنگ ها قرار دارند، مانند سنگ های تزیینی قرمز، بنفش و آبی مانند یاقوت سرخ، لعل و کهربای اصیل برای شما بسیار مناسب هستند و شما را جذاب می کنند.
فلزات سفید، نیز همخوانی خوبی با رنگ پوست سرد دارد و طلای سفید یا نقره برای افراد دارای پوست سرد مناسب است. زبرجد هندی، آمیتیست، عقیق، یاقوت سرخ و یاقوت کبود مناسب رنگ پوست های سرد هستند.
جواهرات متناسب برای افراد با طیف خنثی
افرادی که رنگ پوستشان نه بسیار تیره و نه خیلی روشن است می توانند از رنگ های تیره ، روشن و یا نئون استفاده کنند و در کل در انتخاب جواهرآزادی عمل بسیاری دارند.
طلای گالری گلدیس متناسب با هر سلیقه و تناژ پوست است و شما میتوانید با تهیه انواع زیورآلات مناسب و توجه به نکات ریز استایل خود را زیباتر از پیش کنید.

گلدیس همراه شما در خرید طلای فیزیکی بصورت آنلاین

گلدیس ارائه دهنده بهترین قیمت خرید طلا در ایران